Кількість
|
Вартість
|
||
|
«Гумат + мікроелементи» - стимулятор підвищення врожайності та схожості рослин. Забезпечує густе цвітіння, збільшує розміри квітів, прискорення дозрівання плодів та ягід, підвищує врожайність овочевих та садових культур.
Крім того, «Гумат + мікроелементи» підвищує стійкість рослин до стресових факторів вегетаційного періоду в посушливі, вологі та холодні роки, а також забезпечує стійкість до підвищених доз мінеральних добрив. Нетоксичний.
Порошок темно-коричневого кольору.
Склад та кількість діючих речовин: комплекс органічних кислот та вітамінів (гумінова, лимона, бурштинова, аскорбінова, B1 (тіамін), B3 (ніацин), B12 (ціанокобаламін), калійні та натрієві солі гумінових кислот, C (вуглець), а також комплекс макро- та мікроелементів (натрій, фосфор, калій, сірка, магній, залізо, мідь, магній, бор, цинк, молібден, кобальт).
Переваги препарату «Гумат + мікроелементи»:
- структурує грунт, підвищуючи буферну ємкість;
- стимулює зростання потужної кореневої системи;
- підвищує врожайність та якісні характеристики;
- збільшує період плодоношення;
- інтенсифікує обмінні процеси в клітині;
- мобілізує імунну систему;
- спільно з мінеральними добривами підвищує ефект біодоступності мінеральних елементів;
- дає можливість знизити кількість внесених хімічних засобів.
Клас токсичності – 4.
Особливості застосування препарату «Гумат + мікроелементи»
Для приватного сектора рекомендується застосовувати водний розчин препарату для замочування насіння, живців винограду, садових та декоративних культур, кореневого та некореневого підживлення садових та овочевих культур, квітів у горщиках, поливу овочів та плодоносного саду. Розчин порошку забезпечую ранню появу сходів, рясне цвітіння, збільшує розміри плодів, прискорює їх дозрівання, підвищує врожайність овочевих та садових культур, підвищує їх якість та знищує вміст нітратів.
Приготування робочого розчину
1-1,2 г (четвертина-третина чайної ложки) розчинити у 10 л води. Замочування насіння в робочому розчині: томати – 3 доби, перець та баклажани – 2 доби, огірки – 1 доба, капуста та інші овочеві і квіткові культури – 1-2 доби. Живці замочують на добу, занурюючи їх у розчин на 5-7 см. Саджанці з відкритою кореневою системою занурюють у розчин на 2-3 години. Картопля – обприскування або короткочасне занурення бульб у робочий розчин перед посадкою. Овочеві культури оброблюються 1 раз на 14-15 днів, 3-4 рази на сезон, починаючи від появи всходів або після висадки розсади. Квіткові декоративні культури оброблюються 1 раз на тиждень, починаючи від появи всходів або після висадки розсади. Плодові дерева та чагарники – не менше 4 разів на сезон (рано навесні, після цвітіння, у період утворення зав’язі та плодів, у період дозрівання).
Витрата робочого розчину (кореневе підживлення)
При поливі витрата робочого розчину - 4-5 л на 1 м2 для овочевих, суниці та однорічних квіткових, від 10 до 20 л на 1 кущ в залежності від розміру, для дерев – від 10 до 30-50 л в залежності від розміру крони.
Витрата робочого розчину (обприскування)
Норма витрати робочого розчину для овочевих, квіткових та суниці – 1-1,5 л на 10 м2, малина, смородина та інші чагарники – 1,5-2 л на 10 м2, дерева – 2-7 л на дерево (в залежності від розміру крони).
Обприскування проводиться вранці або ввечері в суху безвітряну погоду, рівномірно змочуючи листя.
Обробка виноградників
Норма витрати робочого розчину – 1,5-3 л на 10 м2. Обприскування лози у весняно-літній період проводиться у фазі 2-4 листків, перед цвітінням, дворазово з інтервалом 2 два тижні після цвітіння, у фазі наливу ягід. Остання обробка за 1-2 тижні до збору урожаю. Кількість обробок – не менше 6 разів на сезон.